Войти
Експрес-тренування для спалювання жиру
Добавил статью 16.06.2022 пользователь amd2015 / Смотрели 55

Виявляється, інтенсивність зменшення жирових відкладень залежить від типу фізичного навантаження – різні види тренувань ведуть до результату з різною швидкістю. Так, найефективніші вправи для спалювання калорій – це силові. Інтенсивно напружуючи м’язи, можна значно прискорити процес спалювання ліпідів і пострункішати в короткі терміни. Крім того, в процесі експрес-тренування для спалювання жиру організм разом з диханням та потовиділенням позбавляється зайвої рідини, що також впливає на обсяги.

Виконувати вправи можна і в домашніх умовах, головне робити це регулярно, тоді буде результат. Давайте познайомимося із цими вправами.

Тренування для спалювання жиру. Програма змін.

А тепер, власне, тренінг. Силові навантаження у ньому “розбавлені” кардіовправами – це допоможе досягти максимального ефекту.

Стрибки зі скакалкою.

Стрибайте 5 хвилин зі швидкістю 100-120 стрибків на хвилину – це дозволить “запустити” пульс у режимі спалювання. Відпочинок між підходами не повинен перевищувати 1 хвилини, щоб не сповільнився пульс.

Стрибки зі скакалкою дозволяють досягти більшого спалювання калорій, ніж при бігу. При цьому працюють м’язи спини, преса, стегон, литок.

Стрибки вгору із розведеними ногами

Встаньте у вихідне положення – ноги на ширині плечей, стегна паралельно підлозі, начебто ви збираєтеся сісти на стілець, руки відведені назад. Різко стрибніть вгору, одночасно піднявши руки і розвівши ноги якомога ширше убік. Приземляйтесь м’яко на злегка зігнуті коліна. Повторюйте вправу протягом хвилини.

Вправа “Четвереньки”

Встаньте на карачки, тримаючи спину прямою. Різко відштовхнувшись від підлоги, встаньте так, ніби ви збираєтеся сісти на стілець: стегна тримаєте паралельно підлозі, ноги на ширині плечей, а руки витягніть уперед. Повторюйте протягом хвилини.

Присідання з махом ноги вперед

Широко розставте ноги, зробіть глибокий присід і піднімаючи корпус вгору, робіть мах ногою, по черзі по 15 разів.

Бічна планка

Ще одна ефективна вправа проти набридлого жиру. Встаньте в положення бічної планки, спираючись на ліву руку, а піднявши праву вгору. Ліва нога повинна бути трохи попереду правої. Максимально напружте всі м’язи, тримайте рівний спину, таз повинен бути піднятим. Підніміть ліву ногу максимально високо, не згинаючи її в коліні. Поверніться до початкового положення. Повторіть кілька разів, а потім з іншого боку.

Бокове скручування стоячи

Встаньте так, щоб ноги були на ширині плечей. Руки відведіть за голову. Підніміть одну ногу і одночасно нахиліть із цього боку корпус з рукою в бік. Повторіть для кожної сторони 15 разів.

Вправа “Млин”

Поставте ноги на ширині плечей. Робіть нахили до кожної ноги, торкаючись долонями ступнів. На кожну сторону по 15 разів. Повторіть весь цикл вправ тричі протягом одного тренування. Займайтеся так п’ять разів на тиждень і незабаром ви побачите помітний результат.

Як підвищити ефективність тренування?

Щоб досягти кращого результату, підкоригуйте своє харчування. Забудьте про голодування – швидке схуднення не передбачає відмови від їжі. Навпаки треба приділити увагу своєму раціону.

Підберіть систему, яка вам подобається, тоді ви зможете дотримуватися її протягом тривалого часу. Пийте під час вправ. На все заняття буде достатньо півлітрової пляшки чистої води. Це “сподобається” мозку та обміну речовин. 

Переходьте від однієї вправи до наступної, не роблячи перерв. Добре чергувати їх так, щоб задіяли різні групи м’язів. Це дозволить відпочити певним м’язам без зниження їхнього тонусу.

Починайте тренування з 5-хвилинної розминки на всі групи м’язів і закінчуйте 5-хвилинною розтяжкою. Це дозволить уникнути травм м’язів та допоможе зробити їх еластичними.

Що запам’ятати?

Якщо ви вирішили спробувати експрес-тренування для спалювання жиру, налаштуйтеся на швидкі позитивні зміни і не докоряйте себе, якщо щось не виходить з першого разу. Обов’язково розминайтеся та розтягуйтеся перед та після заняття. 

І не кидайте спорт, досягнувши своїх результатів. Можливо, вам захочеться змінити тренування – зробіть це, але продовжуйте бути активним і ви досягнете тривалого ефекту від занять.


Джерело статті: https://health4you.com.ua/ekspres-trenuvannya-dlya-spalyuvannya-zhyru/

Комментарии

Имя:
80 + 64 =