Войти
Причини слабкого імунітету.
Добавил статью 07.06.2022 пользователь amd2015 / Смотрели 116

Втома, занепад сил, часті застуди та вірусні інфекції – причини слабкого імунітету. Він бореться з хвороботворними мікроорганізмами і складається з первинних та вторинних органів. Периферичними органами є селезінка, мигдалики, лімфатичні вузли. Основними органами, що відповідають за функціонування імунної системи, є тимус і кістковий мозок. Бактерії, віруси та пухлинні клітини мають антигени, і імунна система «розпізнає» їх та «атакує». Алергія – це реакція імунної системи на більш нешкідливі речовини, але іноді вона руйнує власні клітини та тканини і тоді це класифікується як аутоімунне захворювання.

Продукти харчування

Однією з основних передумов слабкого імунітету є якість життя кожного з нас. І це в першу чергу пов’язане з поганою їжею. Це епоха так званого фастфуду чи культура швидкого харчування. Бутерброди, тостери, вафлі, чіпси та шоколадки, речі, які ми їмо, щоб заповнити порожній шлунок. Тому що у нас немає часу з’їсти щось краще. Все це через низьку культуру харчування. Інша сторона проблеми – низька якість самих продуктів, які ми взагалі споживаємо. Продукти незрозумілого походження, напівфабрикати, фрукти та овочі, повні нітратів, продукти, повні консервантів, барвників і водночас бідні на антиоксиданти. Таким чином, ми не отримуємо поживних речовин. Такі як вітаміни, мінерали та мікроелементи, які життєво важливі для підтримки нашої імунної системи у хорошому стані.

Сон

Безсоння чи нестача сну – ворог номер один здорової імунної системи. Сьогодні більшість людей дедалі частіше скаржаться на безсоння. Звичайні вісім годин сну, яких, на думку фахівців, достатньо, щоб людина відчувала себе бадьорою і відпочившою, є нормою. А ось 6 годин сну (за винятком особливості організму), що у поєднанні з поганою екологією, зміною погоди та неякісною їжею неминуче робить організм більш сприйнятливим до інфекційних захворювань.

Стрес

Думаю, ви помітили, що більшість із нас все ще не вистачає часу. У поспіху по буднях, дітях, дедлайнах ми часто не відчуваємо, як стаємо все більш тривожними і напруженими. Цей стан ще називається “перегрітий”.

В результаті наш імунітет організму знижується, і ми стаємо жертвами різних вірусних інфекцій та захворювань. Зазвичай на початку осені та наприкінці зими під впливом перепадів температур найбільш сильно відчувається слабкий імунітет. Тому більшість людей шукають способи його підвищення або за допомогою натуральних імуностимуляторів, харчових добавок, або за допомогою спорту та фітнесу. Багато бабусиних рецептів входять до засобів для підвищення імунітету. Але через те, що вони вимагають трохи більше знань і підготовки, багато хто віддає перевагу імуностимуляторам у вигляді таблеток або чаїв. До них відносяться прополіс, ехінацея, маточне молочко, сироп бузини та багато інших. Помірні фізичні навантаження від спорту та фітнесу також сприяють підвищенню імунітету, і це пов’язано з посиленням обміну речовин.


Джерело статті: https://health4you.com.ua/prychyny-slabkoho-imunitetu/

Комментарии

Имя:
22 + 92 =

Новини