Войти
Ідеальна схема для інтервального голодування
Добавил статью 16.06.2022 пользователь amd2015 / Смотрели 56

Як часто проводити інтервальне голодування? Є кілька способів інтервального голодування. Розглянемо всі схеми інтервального голодування, щоб зрозуміти, яка схема інтервального голодування вам підійде.

 Схема для інтервального голодування.

Схема 5:2

Схема 5:2 (я така схема інтервального голодування взагалі не подобається). 5 днів ви їсте що завгодно, а потім 2 дні ви проводите певний варіант інтервального голодування. Але це не є справжнім інтервальним голодуванням. Ви просто знижує кількість калорій до 500 на день. Проблема в тому, що людині потрібно 3-5 дні щоб адаптуватися до кетозу.

Голодування через день

Це буде теж тяжко, тому що потрібно 3-5 днів для адаптації до кетозу. Я рекомендую щоденне інтервальне голодування.

Голодування 16:8

Голодування 16:8 – найпоширеніший варіант інтервального голодування. Ви голодуєте 16 годин, а для прийому пиши у вас вікно о 8 годині. Суть цієї схеми заключається в тому що перекусів взагалі не має бути. Тобто Ви харчуєтесь 2 рази протягом 8 годин.

Схема 20:4

20:4 – ця схема інтервального голодування ще краща за попередню, особливо для омолодження організму. 20 годин голодування та 4-х годинне вікно для їжі. Вона дає ще більше користі для організму. Має більш виражений анти віковий ефект. Добре впливає на наш мозок та серце. Таким чином дуже добре відновлює наш організм.  

Харчування раз на день

Харчування раз на день. Якщо вам за 50 і ви хочете схуднути, це схема буде ідеальною для вас, коли ви повністю адаптуєтесь. Якщо у вас діабет і повільний метаболізм, то я раджу вам їсти один раз на день через день. Все це чудово поєднувати з періодичним тривалим голодуванням. Це наддасть Вам дуже міцний відновлювальний ефект.

Дуже важливо при цьому дотримуватися кето дієти разом з інтервальним голодуванням. Перед тим як вибрати схему для інтервального голодування, важливо зрозуміти мету, заради якої ви збираєтеся дотримуватися інтервального голодування: для здоров’я або схуднення.

Як розпочинати інтервальне голодування?

Почніть з трьох разового харчування. При цьому ми обмежуємо себе в перекусах між основними прийомами їжі. Особливо ввечері. Потім впроваджуйте правило не їсти коли не голодний. 

Джерело статті: https://health4you.com.ua/idealna-shema-dlya-intervalnogo-goloduvannya/

Відеопрогравач
Комментарии

Имя:
95 + 29 =

Новини