Войти
7 способів підтримувати гарний настрій, незважаючи на стрес.
Добавил статью 26.12.2021 пользователь amd2015 / Смотрели 75

Більшість із нас регулярно відчуває стрес. Він не тільки заважає зосередитися та порушує сон, а й шкодить здоров'ю. Психотерапевт Майк Бандрент пропонує сім способів упоратися зі стресом та підняти настрій. Неприємності на роботі, проблеми з дітьми, розбіжності з партнером – все це щодня псує нам настрій. Стрес впливає на нас більше, ніж здається. Ми втомлюємося, злимось, лаємося з близькими та хворіємо.

Щоб упоратися зі стресом, потрібно підтримувати гарний настрій. Існує чимало способів зробити це. Вони не вимагатимуть великої кількості часу чи грошей. Ось що варто спробувати:

 

ПРАКТИКУЙТЕ ГЛИБОКЕ ДИХАННЯ

Зазвичай ми не звертаємо уваги на те, як дихаємо. Звичайно, ми в будь-якому випадку отримуємо достатню кількість кисню, але, практикуючи глибоке дихання, можна знизити рівень тривоги та напруження.

 Якщо ви відчуваєте, що починаєте впадати в депресію, виконайте вправу: вдихайте через ніс протягом 4 секунд, затримайте дихання на 2 секунди, видихайте протягом 4 секунд. Повторіть щонайменше три рази, щоб прояснити свідомість та сповільнити потік думок.

Читати далі:

 

Комментарии

Имя:
38 + 11 =

Новини