Войти
Прописи для дошкільнят
Опубликовано 08.10.2019 Добавил kievol / Смотрели 4263 / Скачали 660 раз.

Пропонований робочий зошит з розвитку базових графічних та каліграфічних навичок допоможе вам якнайкраще підготувати руку дитини до письма у школі. Зошит сприятиме формуванню в дитини певних вмінь та початкових навичок каліграфічного письма. Адже добре відомо, що через брак саме таких початкових навичок у малят може виникнути негативне ставлення до уроків письма чи навіть неприйняття навчання взагалі.

Тож головна ідея І мета цього зошита — саме підготувати малюка та його руку до оволодіння письмам за допомогою найсучасніших методик та комплексу спеціально підібраних вправ. ЦІ вправи допоможуть зміцнити ще слабкі в такому віці м’язи кисті І пальчиків малюка, нададуть Тм злагодженості і скоординованосгі, розвинуть м’язову пам’ять руки. Для цього дитині пропонуються різноманітні вправи на обведення та побудову різних фігур І графічних елементів, їх штрихування та розфарбовування. У зошиті також наведено вправи з написання фрагментів букв — як друкованих, так і каліграфічних.

Завдання ускладнюються поступово, тому працювати Із зошитом треба послідовно — сторінка за сторінкою. Пояснюючи завдання, обов’язково пересвідчуйтесь, що дитина все зрозуміла правильно. Під час розфарбовування стежте, щоб дитина не поспішала, працювала охайно, не виходячи за контури. Не бійтеся фантазувати — запропонуйте дитині нові завдання на основі поданих у зошиті. Бажано також завести додаткові зошити (один — у клітинку, один — у косу лінію), у яких дитина зможе працювати над вправами, які одразу видалися їй важкими, а також для додаткових завдань.

Для виконання вправ малюку знадобляться добре заточений простий (м’який) та кольорові олівці, а також кулькова ручка. Ручкою можна користуватися, виконуючи завдання, що пов’язані із написанням графічних елементів та фрагментів букв, інші завдання краще виконувати олівцями.

Не забувайте робити розминку для пальчиків до І під час занять. Стежте за тим, як сидить дитина, як вона тримає ручку чи олівець, чи правильно лежить зошит. Із появою ознак утоми, неуважності — припиняйте заняття або робіть перерву. Краще працювати з дитиною частіше, але не більше ніж 20—25 хвилин поспіль. Обов’язково закінчуйте заняття на позитивних емоціяхі І пам’ятайте, що в дошкільному віці не обов’язково вчити малюків написання каліграфічних літер. Головне — забезпечити достатній розвиток дрібної моторики та координації рухів руки дитини. Добре підготовлена до письма рука додасть малюкові впевненості в собі у перші дні навчання. А коли дитина не відчуватиме страху перед школою, то не втратить природного бажання вчитися.


Данный материал предоставлен исключительно в ознакомительных целях.
Администрация не несет ответственности за его содержимое.

Реклама дает возможность вам скачивать бесплатноПосчитайте и скачайте

5 × 4 + 9 =

Ещё можно скачать

Комментарии

Имя:
51 + 73 =

Новини