Войти
Навіщо робити очищення кишківника від токсинів і паразитів
Добавил статью 24.03.2019 пользователь kievol / Смотрели 828

Бути здоровим і гарним хочеться кожному. Навіть серед тих, хто і так не жаліется на здоров'я, знаходяться люди, готові на жертви в сьогоденні, аби залишатися такими і в майбутньому. Всім, хто хоче повернути і підтримати міцне здоров'я і прекрасну зовнішність, рекомендують проводити чистку шлунково-кишкового тракту. Однак серед існуючого різноманіття її рецептів треба вибрати правильний, так як різні методи очищення кишківника мають різні завдання. Якими ж вони бувають?
 
Очищення кишківника від токсинів:
Всі продукти діляться на ті, які засвоюються організмом практично без залишку (їх ще називають легкозасвоюваними), і ті, які залишають неперетравлені компоненти. Ці компоненти і формують калові маси, які повинні виводитися з організму. Якщо своєчасно вони не виводяться, залишки в кишечнику починають гнити, бродити, виділяти токсичні гази, які всмоктуються в кров. Такі шлаки потенційно небезпечні для здоров'я, а ще вони прискорюють старіння організму. Методики, спрямовані на очищення кишечника від токсинів, як раз і ставлять собі за мету звільнити від них організм.
 
Також в чищенні від токсинів потребують люди, які страждають деякими захворюваннями і порушеннями з боку шлунково-кишкового тракту. А саме...
 
• Запори: чим довше харчові залишки «зберігаються» в кишківнику, тим сильніше вони отруюють організм. В ідеалі ШКТ повинен звільнятися щодня, але люди з запорами можуть ходити в туалет лише раз в кілька днів. Такого бути не повинно.
• Панкреатит з зовнішньосекреторної недостатністю, захворювання жовчного міхура. Ці захворювання об'єднує те, що при них порушується виділення ферментів і жовчних кислот, необхідних для перетравлення. Якщо їжа перетравлюється неякісно,  то гниття і бродіння в кишечнику значно посилюється.
• Неправильна дієта. Легкозасвоюєма (солодощі, наприклад) і «важка» їжа створюють запори, а від надлишку деяких продуктів (житній хліб, газовані напої) посилюється бродіння і газоутворення в кишківнику. Все це неправильно.
 
Для очищення від токсинів використовуються різні способи, але в будь-якому випадку вони засновані на прийомі:
 
- засобів, які пов'язують шкідливі речовини;
- засобів, які власне виводять все непотрібне і шкідливе з організму.
 
Як приклад, що ілюструє подібні методи очищення кишківника, можна привести:
 
1. Чистку активованим вугіллям (зв'язує токсини)
2. Очищення рисом (зв'язує токсини)
3. Очищення висівками (зв'язує токсини і покращує роботу кишечника).
 
Очищення кишечника від паразитів:
Паразити - інша проблема людей, які потребують чищення. Не у кожного з нас травний тракт заповнений паразитичними черв'яками і шкідливими одноклітинними, але, тим не менш, паразитози досить поширені. Небажані гості в кишечнику шкодять тим, що, по-перше, витрачають живильні речовини, призначені для самого організму (наприклад, широкий лентец «обожнює» вітамін В12 і може увігнати свого господаря в найсильнішу анемію), і порушують травлення.
 
Щоб їх позбутися, треба приймати засоби, які:
 
- нададуть на паразитів згубний ефект або паралізує їх дію;
- дадуть якийсь послаблюючий ефект, що допоможе швидше вивести їх назовні.
 
Для позбавлення від паразитів застосовується:
 
1. Очищення на основі трав - полину, пижма, чорного горіха, гарбузового насіння і т.д.
2. Очищення спеціальними препаратами: Чистофлор, еліксир «Антипаразитарний».
 
Очищення кишківника для схуднення:
А ось і третя група методів, яка в цілому затребувана навіть більшою мірою, ніж очищення кишківника від паразитів. Люди використовують ці рецепти для того щоб позбутися від зайвих кілограмів. І, по факту, їх можна розділити ще на дві підгрупи за ступенем небезпеки: це «шкідливі» і «безневинні».
 
До «шкідливим» відносяться всі способи, при яких спостерігається сильний проносний ефект (наприклад, в результаті прийому магнезії, інших медикаментів). При цьому за фактом людина дійсно починає важити менше, але зменшення ваги відбувається не за рахунок жиру, а через те, що організм втрачає вміст кишківника і рідину. Загалом, це не схуднення, а його ілюзія.
 
«Нешкідливих» ж можна охарактеризувати методи очищення кишківника, які надають легку послаблюючу дію, нормалізує вплив на роботу органів травлення та позитивний ефект щодо мікрофлори. Приклади - очищення кишківника дієтою, кефіром і висівками.
 
Який би спосіб чистки ви не вибрали, робіть це залежно від того, чого ви очікуєте від неї добитися. Не забувайте стежити за своїм самопочуттям, а якщо ви зацікавлені в результатах очищення, обов'язково приймайте засоби, які допоможуть їх підвищити. Найбільш очевидний приклад такого засобу - препарат Чистота. Він зміцнює імунітет, поліпшує роботу органів, прискорює обмін речовин, допомагає організму пристосовуватися до нових умов існування під час чистки і в кінцевому підсумку сприяє досягненню більш якісних і стійких результатів для будь-якого виду очищення.

Источник top100.biz.ua

Комментарии

Имя:
81 + 80 =

Новини