Войти
Як позбутися ліні. Пошук мотивації.
Добавил статью 17.11.2022 пользователь amd2015 / Смотрели 43

Лінощами ще називають такий стан коли вам нічого не хочеться робити взагалі. Людина не здатна на глобальні дії, тому що вона просто лінива. Все це призводить до часткової деградації, починається апатія, зникає бажання досягти висот. Звідси виникає питання, як позбутися ліні. У психологів на цей рахунок своя думка, поговоримо про це докладніше.

Докопайтеся до суті проблеми. Знайдіть справжню причину ліні.

Знайдіть справжню причину ліні.

Так ви зможете докопатися до кореня проблеми і виправити ситуацію. Думайте про важливі речі.

 1. Якщо ваша лінь пояснюється втомою, через яку ви змушені працювати, знайдіть час для відпочинку. Кожній людині потрібен комфортний і тривалий сон. В іншому випадку відбудеться розлад психоемоційного фону. Після перерви робота піде ще ефективніше.
 2. У випадках, коли лінь з’явилася на тлі великої кількості важливих справ, навчіться розставляти пріоритети. Подумайте, що найважливіше, запишіть це завдання під цифрою «1». Потім перегляньте решту випадків і складіть список. Тож можна налаштуватися на роботу і виконувати її добре.
 3. Якщо лінь з’являється на фоні відсутності цілей, будьте амбіційнішими. Вибирайте ту справу, яку вам дійсно хочеться робити. Подумайте про кар’єрне зростання, гарний будинок з великими вікнами, хорошу іномарку. Спробуйте мотивувати себе грошима, щоб чогось досягти.
 4. У деяких випадках лінь з’являється з незрозумілих причин. Тут допоможе тільки час, тому чекайте. Можливо, в майбутньому щось спонукатиме вас рухатися вперед і досягати поставлених цілей.
 5. Змініть рід діяльності якщо у вас немає натхнення. Буває, що робота перестає приносити задоволення, начальник відмовляється підвищувати зарплату, в результаті чого людина «роздувається» на очах. Якщо ви зіткнетеся з цим, біжіть! Шукайте нову роботу і піднімайтеся по кар’єрних сходах.

Організуйте свій робочий простір

Організуйте свій робочий простір

 1. Багато хто звик називати «хаос» на своєму робочому місці творчим безладдям. Але простіше сказати, що зі сторони це виглядає як банальна лінь. Зберіть, організуйте робочий стіл, ліжко, кухню та інші місця, які потребують уваги.
 2. Також потрібно помити машину, пропилососити салон, навести порядок у гаражі. Не шукайте виправдань, не відкладайте такі дії на завтра. Таким чином ви починаєте боротись з лінню.

Складіть список важливих справ.

Складіть список важливих справ

 1. Складіть список цілей, яких ви хочете досягти в найближчий місяць або рік. Виконуючи завдання, викреслюйте його та рухайтеся далі.
 2. Усі успішні люди так роблять і досягають вражаючих результатів. Вони ніколи не зупиняются на досягнутому. Як тільки цілі закінчаться, ставте нові і знову нові. Людина задихається від бездіяльності.
 3. Розвісьте списки справ всюди: на кухні, у ванній, спальні та навіть у шафі, якщо цього вимагають обставини. Читайте більше навчальної літератури, розвивайтеся.
 4. Ви коли-небудь мріяли купити нову машину? Додайте його до списку та починайте накопичувати, щоб виконати бажання! Немає водійських прав? Не біда, йдіть в автошколу.
 5. Як тільки ви перестанете складати список, лінь накриє вашу голову. Життя частково втратить сенс, почнуться апатія, поганий настрій, проблеми з найближчим оточенням.

Займіться спортом

Займіться спортом

 1. Фізкультура спонукає до нових дій, це вже не раз доведено. Коли людина займається спортом, вона спостерігає зміни у своїй зовнішності. Цей аспект дуже важливий для гарного настрою і підняття духу.
 2. При цьому регулюються всі обмінні процеси, стимулюються відповідальні за діяльність нейрони головного мозку. Волею-неволею ви самі захочете щось зробити, лінь пройде.
 3. Крім того, спорт формує характер, коли потрібно пройти 7 кіл пекла, щоб досягти бажаного результату. Фізична підготовка корисна для всіх, тому що ми живемо у відносно здоровому суспільстві.
 4. Вам не потрібно виснажувати себе 2 години в спортзалі. Виділяйте принаймні 30 хвилин на день для бігу, присідань, віджимань, роботи з праскою, стрибків на скакалці тощо.
 5. При цьому харчування має бути збалансованим, це основа всього. Без правильної дієти повноцінне існування неможливе. Відразу з’являється апатія, лінь, дратівливість, втома.

Оновіть свій гардероб

Оновіть свій гардероб

 1. Як правило лінь проявляється тоді, коли людина починає «в’янути». Загалом, більше немає глобальних цілей, немає до чого прагнути. У цьому випадку потрібно знайти сили і мотивацію.
 2. Часто буває так, що якщо зважити все, чого ти вже досяг, це не надихає. У вас є хороша робота, любляча сім’я, матеріальні блага та все необхідне. У цьому випадку рано чи пізно постає питання про те, що потрібно рухатись далі.
 3. Звідси апатичний стан і лінь. Щоб впоратися з цим, рекомендується змінити імідж. Одягайтеся так, як ніколи раніше не одягалися. Змініть свій гардероб. Такий психологічний хід допоможе кардинально змінити світ і його сприйняття.
 4. Якщо у вас є якісь сумніви щодо цієї техніки, подумайте на мить. Як би ви звернулися на вулиці до людини, одягненої в діловий костюм. Так само інші люди ставитимуться до такої людини з повагою. 

Отримайте мотивацію

Отримайте мотивацію

 1. Пам’ятайте, що ви не безвольна людина, мотивуйте себе і інструктуйте себе. Не чекайте дива. Так склалося, що його просто так не буває. Знайдіть джерело натхнення. У цьому випадку потрібно змусити себе щось зробити. Крім Вас це як правило нікому це не потрібно.
 2. Навчайте себе і постійно повторюйте, що немає нічого неможливого, ви можете все. Головне – знайти себе в улюбленій справі, якщо раніше цим не займалися. Працюйте, розповідайте про свої результати всім лише тоді, коли чогось досягнете.
 3. Психологія довела, що найкращим мотиватором для людини є її внутрішній голос. Він може скерувати вас і дати правильні вказівки. Прислухайтеся до себе, і ви зможете розкрити приховані таланти. У людині закладені необмежені можливості.
 4. Знайдіть кілька мотиваційних фраз і часто повторюйте їх. Уявіть новий бізнес, який уже завершений і успішний. Подумайте про те, що ви досягли того, чого хотіли, і куди ще потрібно Вам вдосконалюватися. Поверніться до реальності та продовжуйте наполегливо працювати. Таким чином ви зможете вийти переможцем і дати тверду відповідь на питання як позбутися ліні.

Відпочиньте під час перерви

 1. Не можна просто взятися і відпочити під час робочого процесу. Не в цьому випадку, коли ви прагнете до мети. Займайтеся самодисципліною, тоді шлях до успіху забезпечений. Що хочеш, забудь лінь і прості бажання.
 2. Слід розуміти, що розвиток самодисципліни вважається найважчим і новим кроком у житті. Але якщо ви цього досягнете, проблем з досягненням цілей не буде. Знайдіть ідеальну межу між важливою справою та відпочинком.
 3. Не варто вважати, що, попрацювавши півгодини, а потім вирішивши трохи відпочити, в результаті, засидівшись перед телевізором або комп’ютером на 2-3 години, ви не зможете досягти бажаного успіху. Цього не станеться, не сподівайтеся.

Особиста похвала

Особиста похвала

 1. Не перестарайтеся з такими порадами, ви повинні чітко розуміти, що іноді потрібно похвалити себе після виконаної роботи. Перегляньте результати, щоб залишатися мотивованими.
 2. Створюйте власну методику, хваліться лише досягненням невеликих результатів. Візьміть блокнот, запишіть свої цілі і досягайте їх. Тоді ви може похвалити себе і підбадьорити. Пам’ятайте, що кінцевий успіх приходить завдяки маленьким перемогам.

Докладайте зусиль

 1. Щоб досягти бажаного результату і мети, необхідно докласти максимум зусиль. У цьому випадку талант мало допоможе. Успіх досягається наполегливістю. Пам’ятайте про дисципліну, без неї нікуди. Це одне з основних правил яке дасть Вам відповідь на питання як позбутися ліні.
 2. Ви досягнете своєї мети лише після колосальних зусиль. Майте на увазі, що з часом ви будете виснажені як морально, так і фізично. Коли прийде усвідомлення, ви зрозумієте, що воно того варте. Пам’ятайте, що помилки загартовують.

Щоб отримати відповідь на те як позбутися ліні вам потрібно докласти величезних зусиль. Не вірте тим людям і психологам, які стверджують, що все досить просто. Ні, це далеко не так. Поставте нову мету в житті, спробуйте щось змінити. Мотивуйтесь і працюйте над свідомістю. Такий хід допоможе не тільки позбутися ліні, але і досягти чогось путнього.

Комментарии

Имя:
13 + 82 =

Новини