Войти
Як зняти сильний головний біль
Добавил статью 17.09.2022 пользователь amd2015 / Смотрели 48

Ми живемо в епоху технологій, високих швидкостей і мінливого клімату. Урбанізація, яка активно набрала обертів на початку ХХ століття і ще більше прискорилася в суспільстві. Призвела до того, що більшість населення планети проживає в містах. І якщо в маленьких містах життя навіть більш-менш розмірене. Але в обласних центрах і містах-мільйонниках життя наповнене різними подіями, не всі з яких приємні. Пробки на дорогах, катастрофічна нестача часу на потрібні справи, все це накладається на життя людини від постійних стресів. Недосипання, яке іноді може переходити в безсоння. Крім того, накладають відбиток постійні погодні сюрпризи. При різких перепадах тиску величезна кількість людей починає відчувати дискомфорт у вигляді головного болю. Головний біль може з’явитися з різних причин: чи це внутрішнє хвилювання, пов’язане з якоюсь важливою подією (здача іспиту з водіння), або перевтома (напружений робочий день), або навіть незручне положення під час сну. Відповідно багато хто задає собі питання: як зняти сильний головний біль. 

Існує багато причин головного болю. Ніколи не ставтеся до цього як до чогось незначного: «заболить, заболить і пройде». Часті головні болі є ознакою того, що людині варто звернутися до лікаря. Часто головний біль є ознакою серйозного захворювання, тому слід уважно ставитися до свого організму. Ніхто, крім нас, не подбає про нього краще, ніж ми самі.

Але якщо головні болі бувають рідко і ви впевнені, що вся справа в простому перевтомі або надмірному хвилюванні. Ви не будете приймати ліки і страждати від головного болю постійно, рекомендуємо ознайомитися з шістьма простими способами, як позбутися головного болю самостійно.

Сон.

Сон

Цей метод відомий ще з часів перших людей. Він настільки простий, що іноді ми навіть не замислюємося про його ефективність, хоча часто думаємо про нього під час багатьох хвороб, кажучи «сон – найкращі ліки». Відпочинок і сон є одним з основних способів боротьби з головним болем. Відклавши всі справи і заснувши всього на 20-30 хвилин, ми відчуємо значне полегшення загального стану, а іноді навіть повне зникнення головного болю.

Питтєвий режим.

Питтєвий режим

Без води людина може прожити лише кілька днів. Вода є важливою складовою всього живого на Землі. Чи знаєте ви, що склянка води може допомогти вам впоратися з головним болем? Однією з причин головного болю є недотримання людиною водно-питного режиму. Чисту воду легко налити в склянку і випити маленькими ковтками. Коли чашка спорожніє, сядьте зручніше і розслабтеся протягом 15-20 хвилин. У цьому випадку кімнату, в якій ви перебуваєте, бажано наповнити свіжим повітрям, іншими словами провітрити.

Тепла ванна.

Тепла ванна

Цей спосіб теж відноситься до води. Але тепер ми не будемо пити, а наповнимо ванну. Немає ванної кімнати, немає проблем. Скористаємося теплим (не гарячим!) душем. Прийняти теплу ванну або теплий душ немає сил, ну тоді наповніть ванну для ніг гарячою (тут вже гарячою!) водою. До речі, при наповненні ванни можна додати в неї трохи ефірного масла або щіпку морської солі. Найголовніше, що все це разом дає розслаблюючий ефект, який знімає головний біль.

Розслабляючий масаж.

розслабляючий масаж

Як ви вже зрозуміли, основний засіб від головного болю – це максимальне розслаблення всього організму. А що в цьому світі може максимально розслабити тіло? Розслабляючий масаж, звичайно. Якщо поруч з вами людина і у вас є півгодини, а голова болить і не дає повноцінно жити, попросіть цю людину зробити вам масаж голови. Або зробити це самостійно. Увага: Масаж голови потрібно робити легкими і плавними рухами. Не штовхайте сильно, не задирайте та не використовуйте іншу силу. Не забувайте, що професійний масаж (так званий лікувальний) є багатьом з тих, хто його вивчав. Ви починаєте з простих, плавних рухів від чола до потилиці, ніби ви зачісуєте волосся назад. Потім продовжуйте від маківки до потилиці, поступово продовжуючи траєкторію вниз до шиї. Головне тут – плавність і легкість ходу. Тактильні відчуття на шкірі і волоссі зроблять свою справу – настане той же розслаблюючий ефект, який допоможе зняти головний біль

Ароматерапія.

Ароматерапія

Цей метод пов’язаний з хімією, а саме з ефірами. Ароматерапія або використання ефірних масел. Цей метод такий же старий, як єгипетські піраміди. В цьому випадку ефірні масла в аромалампу додавати не потрібно. Їх можна просто втерти в скроні круговими рухами або нанести на потилицю. Спробуйте масла розмарину, апельсина, лимона, неролі. Не варто забувати і про в’єтнамський бальзам, який ми знаємо як «зірочка». Пам’ятайте, що під час цих процедур ви повинні думати тільки про хороше, бути спокійними і розслабленими, повністю довірятися цілющим ароматам. Однак цей метод зняття головного болю може не підійти алергікам.

Спокійна музика.

Спокійна музика

Музика — великий винахід людини. Вчені кажуть, що музика може стимулювати багато процесів у живих організмах. У тваринництві музика використовується для підвищення, наприклад, надоїв молока. Але ми спробуємо за допомогою музики полегшити головний біль. Головне підібрати правильну музику. Як це зробити? Пам’ятайте, що музика повинна розслабляти. Це повинно допомогти вам піти від світу, повного стресу, турбот і щоденних справ. Це повинно допомогти вам зануритися у свій світ, наповнений гармонією щасливого життя. Тому музика повинна бути спокійною і нагадувати природні звуки природи, які вам подобаються.

Висновок

Отже, ми щойно дізналися шість простих способів позбутися головного болю. Вони прості, але вимагають одного – часу. Тому необхідно знайти цей час. Подумайте, навіщо вашому організму потрібні додаткові хімічні речовини, які містяться в ліках, коли ви можете самостійно керувати своїм здоров’ям. Але якщо ці методи виявилися неефективними і з’явився головний біль, слід негайно звернутися до лікаря.
 • Тонкие миры
  Тонкие миры

  Лечение руками на КСП Начнем с того, что я большой поклонник Клуба Самодеятельной Песни и регулярно фестивалю на Олхе (речка такая горная). Вот и в этом году ездил…
  Блогер: kievol

 • Видео ШОУ
  Видео ШОУ

  У вас накопился интересный материал, но трудно подобрать хороший редактор для создания видео? Гугл по запросу охотно выдаёт подборки лучших приложений, но…
  Блогер: kievol

 • Мистические истории
  Мистические истории

  Летучий голландец с педалями Сижу я вчера вечером у себя во дворе на лавочке, греюсь на солнышке, допиваю последнее пиво. Детишки бегают, птички поют, в общем,…
  Блогер: kievol


Комментарии

Имя:
52 + 21 =