Войти
Які продукти слід виключити при правильному харчуванні?
Добавил статью 12.06.2022 пользователь amd2015 / Смотрели 40

Правильне харчування

Здається, що варто тільки вимовити два ці слова, як у голові відразу з’являється образ щасливої сімейної пари (обов’язково засмаглої), що харчується виключно салатним листям і мигдальним молоком. На щастя, “правильне харчування” це не лише овочі. Однак багато продуктів, які у нас міцно асоціюються з правильним харчуванням (наприклад, знежирені йогурти), насправді такими не є. Від яких продуктів варто відмовитися, якщо ми хочемо вести по-справжньому здоровий спосіб життя?

Фруктові йогурти

По-перше, варто викреслити зі свого меню фруктові йогурти (навіть якщо ми харчуємося ними виключно на сніданок у свята). У них міститься занадто багато цукру та різних добавок, швидше за шкідливих, ніж корисних. Краще перейти на натуральні йогурти і завжди звертати увагу на термін придатності: чим він менший, тим натуральніший продукт. А от якщо термін зберігання йогурту складає півроку, можна бути впевненим, що жодних корисних речовин у ньому немає.

Макаронні вироби

По-друге, відмовитись варто від макаронних виробів. Особливо з пшеничного борошна: вони містять вуглеводи, які легко засвоюються, які наш організм швидко переробляє в енергію, а значить, швидко витрачає. Тобто можна чудово повечеряти смачною пастою, але відчути голод знову за годину. Можна звернутися до макаронів із твердих сортів пшениці, тому що організму потрібно більше часу, щоб їх засвоїти, а отже, і голод так швидко ми не відчуємо.

Вівсянка що швидко заварюється

На третьому місці в списку продуктів, від яких варто відмовитися, вівсянка, що швидко заварюється. По-перше, у подібних кашах дуже багато цукру, а він провокує голод. А по-друге, жодних корисних речовин там немає. Виробники можуть скільки завгодно обманювати довірливих покупців, але така правда.

Манна каша

По-четверте, варто забути і про манну кашу. По суті, вона є чистим крохмалем і трохи білком. Все це наш організм швидко перетравлює, і ми знову починаємо відчувати голод. Тому як сніданок варто пошукати щось інше.

Соки в пакетах

По-п’яте, соки в пакетах теж не найкращий напій, якщо ми вирішили харчуватися виключно правильно. Існують різні види (залежно від способу приготування), але вони різняться кількістю цукру і самих фруктів у складі. Набагато корисніше з’їсти звичайне яблуко, ніж випити склянку яблучного соку.

Напівфабрикати

По-шосте, напівфабрикати. Одне слово має наводити жах на поборників здорового харчування. Численні ароматизатори, барвники, підсилювачі смаку та інші “чудові” речовини, які жодної користі нашому організму не приносять. Звичайно, раз на місяць не смертельно приготувати якихось нагетсів, проте зловживати ними все ж таки не варто.

Джерело статті: https://health4you.com.ua/yaki-produkty-slid-vyklyuchyty-pry-pravy/

Комментарии

Имя:
98 + 28 =

Новини