Войти
Причини безсоння
Добавил статью 12.06.2022 пользователь amd2015 / Смотрели 34

отреба уві сні надзвичайно важлива для нашого психічного та фізичного здоров’я. але чи то сильний стрес чи напруженість у повсякденному житті сильно впливають на якість нашого сну. Дуже багато людей страждають саме від порушень сну. Безсоння – найпоширеніший розлад сну. Вона полягає в нездатності людини отримати необхідну якість та кількість сну. Відповідно це заважає прокинутися відпочиваючим та свіжим. Зазвичай, проблеми зі сном виникають з кількох причин: прийом ліків, сильний стрес, депресія або сигнал про більш серйозне захворювання.

Найбільш поширені причини безсоння є:

• Проблемне засипання

• Часті пробудження вночі та неможливість знову заснути

• Використання ліків, найчастіше снодійних для легкого засипання

• Прокидатися рано

• Сонливість протягом дня

Іноді безсоння може бути короткочасним. Але в більшості таких випадків вона викликана якимось стресом або просто шкідливими звичками у повсякденному житті – такими як пізно лягати спати і рано вставати, чергувати денну та нічну роботу, рясно їсти перед сном та багато іншого. Коли безсоння триває більше місяця, необхідно звернутися до лікаря та шукати основні причини безсоння та причини їх виникнення. Зазвичай при тривалому безсонні – це позначається на нашому способі життя. Такі симптоми, як швидка стомлюваність, сонливість, погіршення пам’яті, відсутність концентрації уваги, дратівливість є наслідком цієї хвороби.

Апное

Апное уві сні – ще один розлад сну. Характерною рисою цього стану є тимчасове припинення дихання вночі, що призводить до частих нічних пробудженнях. Ці дихальні паузи тривають понад 10 секунд і зазвичай зумовлені обструкцією верхніх дихальних шляхів.

Інші симптоми апное сну:

• Плутане дихання

• Сильний хропіння

• Біль у грудях під час пробудження

• Розслаблення та сонливість протягом дня внаслідок частих пробуджень

Великий відсоток людей, які страждають апное уві сні, навіть не підозрюють про це, але дуже часто прокидаються вночі та вдень виснаженими та дратівливими. Для профілактики цього захворювання велике значення має поза тіла під час сну, зниження ваги, відмова від алкоголю. Зазвичай призначається терапія, що включає сон у масці, підключеної до пристрою, що подає стиснене повітря, діагностують апное уві сні за допомогою полісомнографії або, простіше, реєструють сон пацієнта.

Нарколепсія

Іншим порушенням сну, крім безсоння і апное уві сні, є нарколепсія. Мова може бути порушена, тому що людина знаходиться в напівнеспанному стані.

Іншими симптомами, характерними для цього захворювання, є короткочасні паралічі та галюцинації. На жаль, цей стан зберігається на все життя і єдине, що можна зробити, це покращити звички перед сном. Такі як: вчасно лягати спати, не їсти важкої та жирної їжі як мінімум за 2-3 години до сну. Хворим на нарколепсію рекомендується подрімати кілька разів на день приблизно по 15 хвилин, щоб бути бадьорим і підтягнутим.

Джерело статті: https://health4you.com.ua/prychyny-bezsonnya/

 • AMD Radeon HD 7970 GPU Майнинг
  AMD Radeon HD 7970 GPU Майнинг

  На основе общих данных, в целом лучшая по добыче  при таких показателях до 710 кН / с   и затратах 270 W   Какую валюту можно добывать с AMD Radeon HD…
  Блогер: kievol

 • Когда время мертвых
  Когда время мертвых

  Как-то пришлось мне устроиться ночным дежурным в один из моргов. Работа не пыльная, сутки через трое, клиентура покладистая, без особых претензий. Поначалу,…
  Блогер: kievol

 • ФОТО НА ДОКУМЕНТЫ
  ФОТО НА ДОКУМЕНТЫ

  В современном мире перед человеком все чаще встает необходимость создания срочного фото на документы. Оформление загранпаспорта или визы, поступление в ВУЗ,…
  Блогер: kievol


Комментарии

Имя:
84 + 38 =

Новини