Войти
Вітаміни, та їх користь для нашого здоров’я
Добавил статью 07.06.2022 пользователь amd2015 / Смотрели 137

Вітаміни можна вживати по-різному. Найбільш поширені вітаміни отримують з їжею, яку ми їмо. Але залежно від традицій нашої культури чи кухні природне споживання вітамінів може бути низьким. Ось чому харчова промисловість зробила добавки, які можуть збільшити вміст вітамінів у нашому організмі. Мультивітаміни часто вважаються одним з кращих способів покращити загальний баланс нашого тіла, особливо якщо наша робота або спосіб життя часто змушують пропускати їжу, їсти в різний час або їсти одну й ту саму їжу дуже часто. Далі ми розглянемо види вітамінів, та їх вплив на наше здоров’я.

Вітамін А

Вітамін А корисний при лікуванні захворювань очей, акне, шкірних захворювань та інфекцій, а також прискорює процес загоєння ран. Він також корисний для запобігання дегенерації жовтої плями та катаракти, а як каротиноїд допомагає покращити здоров’я волосся.

Вітамін С

Вітамін С або аскорбінова кислота допомагають при різних захворюваннях очей, раку, цинзі, застуді, інфекціях, діабеті, стресі, високому рівні холестерину в крові, серцевих захворюваннях, захворюваннях нирок, внутрішніх кровотечах, запаленні та отруєнні свинцем. У той самий час зміцнює імунну систему. Останніми роками його пов’язують із профілактикою зниження когнітивних функцій та цереброваскулярних захворювань. Це один із найпотужніших і незамінних антиоксидантів у нашому організмі.

Вітамін D

Перевагою вітаміну D є те, що за його допомогою лікують рахіт, біль при артриті, карієс та діабет. Це також дуже корисно для відновлення кісток, імунітету та артеріального тиску. Він також використовується для запобігання остеопорозу та позитивно пов’язаний з профілактикою різних видів раку та розсіяного склерозу у пацієнтів, які вже страждають від остеоартриту.

Вітамін Е

Вітамін Е часто використовується через його унікальні омолоджуючі властивості. А також як спосіб покращити догляд за шкірою та профілактично запобігти серцевим захворюванням, безпліддям, мозковій недостатності, менопаузі, хворобливим менструальним циклам та захворюванням очей, а також покращити кровообіг.

Вітамін К

Вітамін К є дуже важливим вітаміном для запобігання внутрішнім кровотечам, непрохідності жовчовивідних шляхів, остеопорозу, надмірних менструальних виділень та менструальних болів, у тому числі завдяки здатності покращувати згортання крові. Він також пов’язаний з кістковим метаболізмом, профілактикою атеросклерозу, покращенням передачі нервових сигналів та камінням у нирках.

Вітаміни групи В

Вітамін B1 або тіамін використовують для профілактичного запобігання серцевим захворюванням і розладу шлунка, одночасно збільшуючи обмін речовин в організмі, кровообіг і розвиток мозку.

Вітамін В2 або рибофлавін допомагає лікувати катаракту, шкірні захворювання та анемію, покращуючи при цьому обмін речовин в організмі, імунітет та нервову систему.

Вітамін B3 або ніацин може зменшити слабкість, розлад шлунка, шкірні захворювання, мігрень, серцеві захворювання, високий кров’яний тиск, високий рівень холестерину в крові, діабет та діарею.

Вітамін В5 або пантотенова кислота можуть зняти стрес, артрит, різні інфекції, шкірні захворювання, сивину та високий рівень холестерину.

Вітамін B6 або піридоксамін корисний при лікуванні діабету, судом, рясних менструальних кровотеч, стресу, безсоння, ранкової нудоти та заколисування. Це також пов’язано із зниженням рівня гомоцистеїну в організмі.

Вітамін В7 або біотин можуть використовувати для профілактичного лікування таких недуг як: шкірні захворювання. Також цей вітамін допомагає покращити обмін речовин в організмі та має оздоровчий ефект для нашого волосся.

Вітамін B9 або фолієва кислота дуже ефективні проти анемії, нетравлення шлунка, слиновиділення, аномального зростання мозку, шкірних захворювань та подагри, збільшуючи при цьому утворення еритроцитів. Це пов’язано з дефектами нервової трубки і все частіше вивчається у зв’язку з інгібуванням рівня гомоцистеїну і, таким чином, захищає від ішемічної хвороби серця.

Вітамін B12 або ціанокобаламін може зменшити симптоми та побічні ефекти анемії, куріння, вагітності, захворювань печінки, нирок та виразок у роті. У поєднанні з достатньою кількістю B6 та фолієвої кислоти B12 необхідний для профілактики від різних серцевих захворювань, включаючи інсульт.


Джерело статті: https://health4you.com.ua/vitaminy-ta-yih-koryst-dlya-nashogo-zdorovya/

Комментарии

Имя:
30 + 28 =