Войти
ПРОДУКТИ, ЯКІ НЕОБХІДНІ ДЛЯ СХУДНЕННЯ.
Добавил статью 11.01.2022 пользователь amd2015 / Смотрели 140

Більшість дієт передбачає обмеження їжі, але професіонали виступають категорично проти голодування. Мало того, вони запевняють, що для схуднення потрібно добре їсти. І в даному випадку "добре" означає якість продуктів, які дозволять вам схуднути, утримати вагу, зміцнити здоров'я та підтримувати молодість.

 

Зелений чай

Експерти встановили, що якщо випивати 3 чашки зеленого чаю на день, то вага непомітно, але впевнено йде. Вся річ у вмісті в зеленому чаї антиоксидантів, а саме катехінів, які прискорюють обмін речовин, сприяючи кращому спалюванню калорій. До речі, саме тричі на день пропонують пити чай виробники. Головне – вибирати оригінальний продукт найвищої якості.

 

Непросмажену каву

Американські вчені провели експеримент, у рамках якого добровольцям із зайвою вагою пропонувалося щодня протягом 22 тижнів вживати непрожарені зерна кави. За час експерименту учасникам вдалося схуднути на 7 кг (в середньому), і це при тому, що їхній раціон не змінювався. Експерти пояснюють такий результат властивістю кавових зерен знижувати абсорбцію жирів та зменшувати вироблення глюкози.

 

Грейпфрут

Цей фрукт невипадково опинився у списку, не дарма ж існує дієта грейпфрутова. Експерименти доводять, що з вживанні грейпфрута інші продукти швидше переробляються на енергію, ніж відкладаються як жирів. Плюс, у цьому цитрусі містяться речовини, що знижують рівень тригліцеридів, а калорійність цілого фрукта менше 80 ккал.

 

Квасоля

Квасоля досить калорійна, тому їсти її необхідно у невеликих кількостях, зате можна робити це щодня. І все тому, що в ній міститься особлива речовина холецистокінін, яка є природним компонентом для боротьби із зайвою вагою. До речі, саме його включають до складу своєї продукції виробники різних БАДів для схуднення. Але в натуральному вигляді краще!

 

Кориця

Чверть чайної ложки кориці на день знижує рівень тригліцеридів, холестерину та регулює рівень інсуліну. Бажаючі схуднути можуть змішувати йогурт із корицею та заправляти цим вівсяні пластівці.

 

Гострий перець

Ми вже не раз говорили, що пекучий перець прискорюватиме метаболізм за рахунок утримання у своєму складі особливих речовин, які відповідають за гостроту. Він також стимулюють секрецію як у роті, так і в травному тракті, що блокує формування жирових клітин, а отже, і жирових відкладень. Якщо гострий перець не заборонений для вас з погляду медичних показань, сміливо вмикайте його у свій раціон.

 

Шоколад

Шоколад може бути корисним не тільки як каталізатор гарного настрою, але і з погляду схуднення. До його складу входять стеаринова кислота та епікатехін, що заряджають клітини енергією. Людині достатньо 28 г шоколаду на день, але тільки з огляду на те, що шоколад має бути гірким, з високим вмістом какао і без начинки.

 

Груші

Вибирайте не надто тверді, але й не надто м'які плоди – саме в них міститься максимальна кількість харчових волокон, що важко перетравлюються, що дозволяють надовго зберігати почуття ситності.

Комментарии

Имя:
45 + 29 =

Новини