Войти
Китайська медицина: правила харчування для різного віку
Добавил статью 30.12.2021 пользователь amd2015 / Смотрели 159

Що б таке з'їсти, щоб схуднути, – на це запитання китайські лікарі не можуть відповісти. А ось як правильно харчуватися, щоб підтримати здоров'я та стрункість тіла – правильна постановка питання.

Всі дієти, про які ви коли-небудь чули (голодні дні, роздільне харчування, монодієти) є в арсеналі китайської традиційної медицини. Отже, вони для чогось корисні. Залишається з'ясувати, який стиль харчування підходить саме вам. Адже згідно з китайською медициною, та сама їжа може бути і ліками, і отрутою – залежно від того, хто і за яких умов її споживає.

 

У китайській традиції є так звані цикли 7 та 8 років: здоров'я жінки обчислюється семирічних циклів, а чоловіки – восьмирічні. Відповідно, у жінок кожні 7 років має змінюватися стиль харчування, згідно з новою фазою. Кожній клієнтці, яка спостерігається у китайського фахівця, продукти призначаються індивідуально – як ліки: формується індивідуальний стиль харчування. Ми розглянемо основні принципи, як має правильно харчуватися залежно від віку середньостатистична здорова людина.

 Читати далі:

Комментарии

Имя:
98 + 96 =

Новини