Войти
Всі на вулицю: як тренуватися на свіжому повітрі
Добавил статью 28.12.2021 пользователь amd2015 / Смотрели 107

У хорошу погоду набагато приємніше тренуватися не в залі, а в парку або у дворі будинку. Заняття спортом на вулиці дозволяють спалити більше калорій, простіше переносяться та піднімають настрій. На що звернути увагу та яких помилок потрібно уникати ви дізнаєтесь із цієї статті.

 

На вулиці більше кисню, а це означає, що в організмі активніше йдуть окислювальні процеси. Якщо порівняти виконання одних і тих же вправ у залі та на вулиці, то на свіжому повітрі калорій витрачається трохи більше. І тренування переноситься легше.

 

До того ж outdoor-фітнес – дуже гарне загартування. Ті, хто часто тренується на вулиці, хворіють набагато менше. У комфортну погоду – до нуля градусів та без опадів – намагайтеся займатися на свіжому повітрі максимально часто. Наприклад, якщо ви тренуєтеся тричі на тиждень - в ідеалі всі ці три рази проведіть на вулиці.

 

Взимку краще чергувати заняття у залі та на вулиці. Бігати можна аж до мінус 15 градусів, а от решта вже не має сенсу: звичайні вправи або скандинавська ходьба не можуть розігріти організм.

 Читати далі:

Комментарии

Имя:
38 + 76 =