Войти
Туризм 21 століття
Добавил статью 07.07.2019 пользователь amd2015 / Смотрели 229

 

Дайте відповідь на одне питання. Як часто ви подорожуєте в рік. Думаю що прочитавши дану статтю ви зможете це робити принаймні набагато частіше.

Останнім часом галузь туризму набирає шалених обертів. З розвитком нових технологій все більше і більше людей подорожують по всій планеті. Більше того щоб замовити тури вже непотрібно самому йти в туристичне агентство. Можете через інтернет вибрати собі тур при цьому почитати відгуки туристів про той чи інший готель. Ось і в Україні з’явилася онлайн платформа яка по максимуму зможе спростити можливість вибору подорожі для себе і своєї сім’ї. Далі ми з вами можемо поговорити про переваги цієї платформи.

  1. Можливість вибору собі туру напряму в туристичного оператора без посередників. Тобто вам не доведеться переплачувати посередникам агентствам  за свої послуги.
  2. Цілодобова служба допомоги. Тобто в любу годину дня і ночі коли ви звернетесь зі своїм питанням вона допоможе вам вирішити ваше питання. Наприклад у однієї мами з двома дітьми в Єгипті попав номер з вікнами які виходили на нічну дискотеку. Після звернення мами до служби допомоги прийшов адміністратор і переселив їх у номер з видом на море.
  3. Всі транзакції проходять в онлайн режимі. Тобто оплата бронювання туру все це ви можете робити на своєму гаджеті. Головна умова вихід в інтернет.
  4. Після замовлення туру ви отримуєте свій унікальний номер. Ви маєте можливість перевірити його на сайті туристичного оператору. Тим самим переконатись що даний тур зареєстрований саме за вами.
  5. Можливість купити тур по заниженим цінам. Причина може полягати в тому що наприклад низький попит на даний готель, або хтось із туристів відмовився від поїздки по особистим причинам тощо.
  6. Даний сервіс дає можливість наприклад мати додаткові знижки на тури. При умові платної реєстрації в даному сервісі. (Оплата одного з трьох пакетів). При цьому ці бонуси не пропадають. Після того коли ви повернетесь з мандрівки протягом 10 днів вони повертаються на ваш рахунок.
  7. Дана платформа дає вам можливість заробляти на відпочинку. Для цього вам потрібно зареєструватись і купити один із трьох пакетів. Термін дії може бути один, чотири чи п'ятнадцять років.
  8. Ви маєте можливість вибрати аеропорт для відльоту не тільки в Україні, але в Білорусії, Казахстані та Росії. Тим самим ціна може зменшитись у двічі.
  9. Постійне оновлення бази вибір турів більше ніж у 117 операторів в Україні. Відкриття нових напрямків.
  10. 10.  Додавання функції круїзних турів. Тобто ви можете подорожувати як по Європі так і по Америці, Австралії чи Африки.

Ви самі можете вибрати для себе умови відпочинку. Наприклад якщо ви волієте подорожувати і заробляти на цьому то вам краще купити пакети 1 і 2. Якщо ви просто хочете використовувати цю платформу для подорожей то ви можете зареєструватись безкоштовно або придбати пакет на один рік. Тим самим ви зможете мати додаткові бонуси при замовлені турів.

Посилання:  https://clck.ru/GxUdw

Комментарии

Имя:
21 + 88 =

Новости