Войти
Made in Ukraine - Биография
Про те, як був народжений цей яскравий колектив, ходить багато неправдивих чуток в Інтернеті, на шпальтах періодичних видань тощо. Прийшов час розповісти про ці події: про тих, хто саме брав участь в процесі народження та зростання улюбленого колективу українців, про тих, хто відіграв головну роль і зробив важливий внесок у втілення основної творчої ідеї.

У далекому 1996 році, коли майже не існувало української танцювальної музики, виникла ідея зробити справжній якісний музичний продукт для українського слухача. Віталій Мироненко, який на той час вже мав неабиякий досвід продюсерської діяльності ( гурт «Луганські козаки», «Історія «О», «Елен и ребята» тощо), запропонував Антону Коффіну (тон-студія «Престиж»), зробити танцювальні обробки українських народних пісень. При чому запропоновані мелодії та аранжування належали відомим тоді закордонним колективам «E-type», «Yakida», «Аce of Base», а тексти - це слова українських народних пісень.

Замовлення було зроблено у лютому 1996 року. Аранжування, запис, обробку вокалу виконував А. Коффін, суто механічну роботу – Ю. Дьогтєв, як вокалісти були запрошені Руслан Рисенко (Юден) та Світлана Троцька (солісти відомого на той час на теренах колишнього СНД гурту «Історія «О», який вже тоді припинив свою діяльність).

Замовлення успішно виконали і 2 листопада сам проект, на велике здивування В. Мироненка, був презентований А. Коффіним йому як подарунок на день народження.

Альбом « Розпрягайте, хлопці, коні» того ж року був відписаний і виставлений на продаж. Вже через тиждень Україна оцінила цей проект. Тільки студією «Престиж» було продано 160 000 примірників альбому. Далі ініціативу підхопили аудіо пірати. Тому скільки мільйонів касет було продано насправді - невідомо.

Гурт «Made in Ukraine» задумувався як суто студійна робота для продажу касет і СD. Тому про концерти та гастролі ніхто не думав. С. Троцька співала у своєму ВІА, а Р. Рисенко, як і всі інші, займався своїми справами. Але, враховуючи величезні тиражі продажу, В. Мироненко зробив замовлення на випуск другого альбому. І знову почалась робота у тому ж складі.

Під час запису другого альбому до студії випадково завітав О. Коваленко, в минулому КВНщик, якому на студії «Престиж» раніше писали аранжування для КВН-ліги. Почувши про проект, О. Коваленко запропонував свої послуги. Так у альбомі «Судний день» (1997р.) зявився стіб на виконавців української естради. Реакція не забарилась. Дехто з останніх висловлював претензії та погрози на імя В. Мироненка. Але це справи давно минулих днів. Більшість з тих артистів та продюсерів вже давно забуті. Як кажуть, смійтесь над собою, і вам буде ліпше.

Подальші події після виходу другого альбому дуже вплинули на розвиток гурту. Одна за одною почали надходити пропозиції взяти участь в конкурсах і фестивалях, а саме: «Мелодія», «Червона рута», «Перлини сезону», «Таврійські ігри» тощо.

Оскільки сам гурт «Made in Ukraine» існував як суто студійний проект, то постійних артистів не було (були лише сесійні вокалісти). Тому зрозуміло що і програми як такої не могло бути. Проте пропозиції щодо концертів продовжували надходити з різних міст і регіонів України. Було вирішено запропонувати тим, хто вже працював на студії «Престиж», увійти до основного і постійного складу гурту «Made in Ukraine», який би міг гастролювати. С.Троцька відмовилась відразу. Тому перший склад колективу виглядав так: Руслан Рисенко, Олена Гудкова (яку через кілька концертів замінила Наталка Табункова), Олександр Коваленко, Антон Коффін. У 1997 році до гурту приєднався Андрій Босенко, який на той час вже мав два власних альбоми і був популярним. Для підсилення колективу був запрошений денс-гурт «Нова хвиля». Саме в такому складі гурт «Made in Ukraine» почав свої перші гастролі, брав участь в конкурсах і фестивалях. Мабуть деяким артистам і зараз приємно згадувати тисячі глядачів на стадіонах та в концертних залах, шикарні готельні номери-люкс, дорогі ресторани. Через певний час дівчата повиходили заміж, і в колективі залишились самі хлопці. В цьому складі був записаний третій альбом гурту «Made in Ukraine» під назвою «Назавжди» (1997р.). Саме цей альбом вперше в Україні був презентований на європейському рівні - з концертом у Львові (кіноконцертний зал «Клекіт»), з телезйомками ТРК «Міст», з інтервю та рекламою на радіо та в періодичній пресі. Багато хто з музичних критиків вважав, що альбом «Назавжди» за своєю ідеєю випередив час на кілька років. Ще здивував той факт, що якимось чином аудіо пірати випустили альбом у продаж на тиждень раніше від офіційного релізу!

Треба визнати роль кожного з артистів на той час. Аранжування та всі студійні роботи, музичні ідеї, вокал, пісня «Львів прощавай» - це робота А. Коффіна. Р. Рисенко на той час виконував вже 21 пісню як автор музики та віршів («Самотній дощ» та ін.). А. Босенко - був автором майже всіх текстів пісень, виконував пісню «Галичаночка». О. Коваленко – бек-вокал високого рівня, вокал у трьох піснях, музичні ідеї альбому «Назавжди», «Баунті».

Важко перерахувати всі акції, телепередачі та концерти, що тоді проходили. Одним із перших в Україні гурт «Made in Ukraine» зняв компютерний кліп на пісню «Бей-бі», який безкоштовно транслювався всіма центральними каналами (нонсенс на сьогодні!).

Але… після одного з концертів з колективу пішов А. Коффін. Його просто належно не оцінили інші артисти колективу. Гурт, який він породив, через пафос і амбіції став для нього чужим.

В. Мироненко, який витратив великі кошти на утримання цього колективу (це і придбання аудіостудії, телестудії, офісу для «Made in Ukraine» і т.д.), намагався врятувати колектив. Тому був записаний новий альбом «12+1 пісень про другорядне» (стіб на популярних російських зірок естради), в той же час відбулася зйомка на "Пісні року".

Проте зіркова хвороба продовжувала поширюватись, і гурт залишили О. Коваленко та А. Босенко. Тоді А Коффін та В. Мироненко вирішили змінити склад гурту. Був оголошений кастинг вокалісток і серед 250 кандидаток вибрали лише трьох. Почалась титанічна робота: викладачі з вокалу, музики, хореографи працювали з дівчатами по 12 годин на день. Лише після цього з трьох вибрали одну – Тетяну Дегтярьову. За цей час до випуску був підготований наступний альбом гурту – «Баунті» (1998р.), музика та вірші Н. Байдала, А. Босенка, звукорежисура – А. Коффіна, вокал – Р. Рисенка, Т. Дегтярьово(Мироненко)ї. Випуск альбому проведений НАК.

Гурт в складі Р. Рисенка та Т. Дегтярьової(Мироненко) працював 4 роки, а це сотні відпрацьованих концертів, 6 відео кліпів (кліп на пісню «Любов» був настільки вдалим, що його брали у ротацію безкоштовно). Тетяна та Руслан були ведучими телепередач «Made in Ukraine», « О, рятуй!», «Це Я…», які багато років транслювали понад 170 регіональних телекомпаній України. На той час А. Коффін зробив власний проект і переїхав на постійне проживання до Москви, де і зараз продовжує власну справу.

Намагаючись повторити успіх першого альбому, у 1999 році аранжувальники Ю. Дьогтєв та С. Грачов випустили альбом «Made in Ukraine» під назвою «Ще…» . Проте відсутність досвіду завадив хлопцям втілити в життя поставленні завдання (за ідеєю В. Мироненка кожна пісня альбому повинна була мати характерне звучання: латинос, реп, етно), саме з цієї причини альбом «Ще...» лишився непоміченим в музичному житті України. Паралельно до цього В. Мироненко запропонував випустити альбом українських колядок «Щедрий вечір» (2000р.), де було б поєднано звучання народних інструментів з сучасними барабанними та електронними звуками. Не менша роль відводилась і характеру виконання, безпосередньо життєрадісному співу, який би нагадував шанувальникам, що Христос народився і від цього має бути радість в серцях. Альбом записали, але брак досвіду не дав Ю. Дьогтєву та С. Грачову правильно звести голос та фонограму, що трохи таки зіпсувало настрій.

Альбом «Смачні речі» (2000р.) став останньою роботою цих аранжувальників для гурту «Made in Ukraine». Ті самі помилки не дали можливості використовувати цей матеріал у концертах та кліпах. Найсучасніша на той час студія звукозапису не мала аранжувальників свого рівня.

У 2000 році весь колектив студії (артисти, аранжувальники, адміністрація) переїхав до Києва. Багато хто з зірок української естради записувались у тон-студії «Престиж».

У 2002 році через сімейні обставини (дружина, дитина) з колективу пішов Р. Рисенко (адже не кожна дружина витримає 2-3-місячну відсутність чоловіка, який гастролює). Саме тоді Руслан зайнявся аранжуванням. За пропозицією Т. Дегтярьової та В. Мироненка подальші обробки робляться таким чином, щоб чітко прослуховувалась мелодія народної пісні. У цьому ж році В. Мироненко остаточно вирішив піти з бізнесу (продаж вугілля, солі, техніки) та присвятив себе концертній діяльності. За час роботи для гурту було придбано автобуси та вантажівки, сучасне звукове та світлове обладнання, що дало можливість увійти у ринок шоу-бізнесу незалежним від інших. Вміло регулюючи ціни на озвучення, створюючи якісні концертні програми, підприємство «Престиж-концерт» набуло собі постійних клієнтів і дає близько 60 великих концертів за сезон на майданах та стадіонах, та близько 200 концертів за рік по містах, селищах та курортах України. Таким чином буквально за кілька років «Престиж-концерт» стало одним із потужних концертних підприємств, у штаті якого 5 своїх колективів та співпраця із зірками України та зарубіжжя.

Після того, як гурт залишив Р. Рисенко, склад гурту кілька разів варіював, проводилась неймовірна кількість кастингів по всій Україні.

До гурту були прийняті Анастасія Молодецька (бек-вокал) та кілька юнаків, що згодом не витримували гастрольних навантажень, залишали гурт через кожні 3-4 місяці. Слід відзначити, що А. Молодецька потрапила до гурту по іронії долі: колектив вже був сформований і вона знаходилась «в резерві», репетиції концертів проводились з іншою дівчиною. Після того, як цю дівчину спіймали на палінні наркотичних речовин, її замінила Анастасія.

В цей час Т. Дегтярьова проявила себе як талановитий керівник колективу, як тактовний наставник, гідний прикладу. Вона стала обличчям гурту «Made in Ukraine», згуртувавши навколо себе професійну команду, зайнялася розробкою стилю та дизайну концертного вбрання, брала безпосередню участь у створенні дизайну календарів, плакатів, листівок гурту.

З 2008 року в колективі співає Дмитро Мироненко, який виріс на піснях «Made in Ukraine», оскільки знаходився на гастролях та в мистецькій атмосфері цього колективу з самого дитинства.

У серпні 2008 року вийшов довгоочікуваний новий альбом гурту «Made in Ukraine» - «Класика» (лідер-вокаліст – Т. Дегтярьова, бек-вокал – А. Молодецька, бек-вокал – Д. Мироненко). У альбом увійшли 16 пісень. Сам альбом унікальний за ідеєю, і тому легко продається, бо полюбився як молоді, так і більш старшому поколінню.

На сьогодні гурт «Made in Ukraine» активно гастролює, працює над випуском нового альбому та впевнено просувається до своєї мети.
Випадкові альбоми
Новини