Войти
Hudi a Mocni (Худі а Моцні) - Hudi a Mocni (1999)

почалося один зимовий вечір, коли гітарист Влатко і вокальні Тіно перезаписали пісню "Так як Какао", вигаданими відомого югославського групи "Леб я Sol". Влатко підготовлений і зареєстрований переглянутий музична композиція за пісню, а Тіна пише Українська пісні і записав вокал. Успішне завершення цього міні-проекту мотивоване їх працювати на інші пісні з колишньої Югославії. Брак їх українські спадщини мову з югославськими музику своєї юності, унікальний і особистий альбом сталі.

Оригінальні Hudi Mocni групи був сформований після завершення першого альбому. Мандат групи було представити нове покоління музики до української громади в район Великого Торонто.

У сьогоднішньому Hudi групи Mocni складу, Влатко і Тіно є тільки два початкових членів групи. Інші талановитих музикантів, які грали або співали Hudi Mocni протягом багатьох років включає: Beata Wujcik, Елана Sulatytska, Петро Поланскі, Даріо Mihaljisin, Ігор Хемон і Rostyk Hurski.

Hudi Mocni взяли участь у низці музичних подій, як у Канаді та Сполучених Штатах протягом останніх кількох років. Вони грали на Блура Уест-Віллідж фестивалю, атакується суспільство, Pre-Маланка, і ряд інших заходів, організованих українськими студентами та інші українські організації в Канаді.

Протягом багатьох років Hudi Mocni зберегли свій мандат внести свій внесок в українській музичного і культурного життя в Торонто. Група прагне не лише зберегти, а й оновити українських традицій серед української молоді за допомогою більш сучасний стиль їхньої музики. Хоча український традиційної музики є стандартним компонентом їх репертуар, Hudi Mocni визначають себе як сучасна українська поп / рок-група.

Тривалість: 0:38:28

  • 3704Переглядів
  • 1999Рік реліза
  • 10Треків

Інші альбоми

Hudi a Mocni (Худі а Моцні) - Hudi a Mocni (1999)

ПеретаскиваниеБесконечная прокрутка
00:00 / 00:00 Музыкальный ретро клуб
Плавный переход Режим воспроизведения Выкл

Комментарі

Имя:
20 + 2 =

Новини