Войти
Щедрівки та колядки (2004) - Ірина Ярина - Коляда

Ірина Ярина — молода співачка, автор і виконавець пісень, переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, володар чотирьох золотих та однієї бронзової медалі чемпіонату світу видовищних мистецтв 2005 р. (Голівуд, Лос-Анджелес, США), трьох срібних та бронзової медалей того ж чемпіонату у 2004 р., студентка 3 курсу заочного відділення Національного університету мистецтв України, член Малої Академії наук Закарпатської області (має 4 наукові роботи у напрямках: мистецтвознавство, фольклористика, літературна творчість, історичне краєзнавство), авторка трьох творчих альбомів („Батьківщина”, „Сповідь”, „Я лечу до зірок”).

Володарка понад 120 грамот, подяк, дипломів, серед них 31 — на міжнародному рівні.

Ірина гідно представляла Україну на конкурсах та фестивалях в Угорщині, Словаччині, Польщі, Білорусії, Молдові, Болгарії, Італії, Литві, Латвії, Росії, Німеччині, Казахстані, США. Ірина Ярина — автор багатьох творів — віршів та пісень. Авторка гімну міжнародного конкурсу-фестивалю „Кордони єднання”.

Ірина популяризує національне мистецтво і українську пісню. Співачка неодноразово представляла Закарпаття в Києві та творчих оглядах, у концертних програмах, авторських творчих вечорах українських митців, Героїв України Раїси Кириченко та Анатолія Авдієвського, Віктора Герасимова, в концертних програмах на запрошення митниці України, газети „Сільські вісті”, у м. Санки-Петербург на запрошення української діаспори.

Ірина Ярина — володарка Гранту Президента України (2004, 2005).

  • 6027Переглядів
  • 2010Рік реліза
  • 15Треків

Щедрівки та колядки (2004) - Ірина Ярина - Коляда

ПеретаскиваниеБесконечная прокрутка
00:00 / 00:00 Музыкальный ретро клуб
Плавный переход Режим воспроизведения Выкл

Комментарі

Имя:
83 + 22 =

Випадкові альбоми
Новини